Про компанію

Юридична фірма "ЮВІТО" вже більше 15 років пропонує кваліфіковану підтримку бізнесу, працюючи на ринку юридичних і консалтингових послуг. За цей час нами успішно реалізовано кілька десятків тисяч проектів, які допомогли більше 10 000 наших клієнтів.

Наша команда висококваліфікованих юристів та адвокатів, з величезним досвідом і практикою в усіх галузях права, надають повний спектр юридичних послуг від реєстрації підприємства, отримання дозвільної документації та ліцензій, юридичного супроводу господарської діяльності, вирішення юридичних питань будь-якої складності до судового представництва в кримінальних, адміністративних, цивільних та господарських справах.

Наші фахівці з питань бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту можуть дати кваліфіковану пораду, допомогти організувати і підтримувати оптимальну і законну схему ведення бізнесу, яка дозволить мінімізувати податкове навантаження на підприємство і уникнути проблем з державними органами.

Юридична фірма "ЮВІТО" - це команда професіоналів, яка стане Вашим надійним партнером у вирішенні будь-яких юридичних питань і в грамотному бухгалтерському супроводі бізнесу.